The information below is required for social login
Kirjaudu sisään
Rekisteröityneet asiakkaat
Luo uusi tili
Salasana unohtunut

Kauppa
Cas - Bowl Anthracite (⌀28 ↕13)
- Artikkelinumero
- 6PTR69688
- Uniikki ilme, jokainen ruukku käsintehty
Ei varastossa
- %Osta 2 hintaan 16,96 € kappaleelta ja säästä 5%
Miksi valita Green4Everin tekokasvit?
- Laaja valikoima tekokasveja ja puita
- Vain korkealaatuisia ja aidon näköisiä tuotteita
- Näytetyt tuotteet ovat heti tilattavissa
- Rahat takaisin takuu
Lisätiedot
| Artikkelinumero | 6PTR69688 |
|---|---|
| Kappaleita per lava | 168 |
| Paino | 2.500000 |
| Series | Cas |
| Rakenne | Roughed |
| Kierrätysmateriaali | no |
| Käsintehty | yes |
| Halkaisija (cm) | 28 cm |
| Korkeus | 10-20cm |
| Halkaisija | Ø 20-30cm |
| Purnukan aukko | 25 cm |
| Sisältää pyörät | no |
| Kohtaa salaojareikä | no |
| Sisältää valaistuksen | no |
| Korotettu pohja | no |
| Naarmu- ja murtumiskestävä | no |
| Sijainti | Indoor |
| Pakkasenkestävä | no |
| Vedenkestävä | Ei |
| Documentation 1 | View catalogue |
| Documentation 2 | View catalogue |
FAQ
Asiakaskysymykset
Ei kysymyksiä

