The information below is required for social login
Kirjaudu sisään
Rekisteröityneet asiakkaat
Luo uusi tili
Salasana unohtunut

Kauppa
Capi Urban Smooth NL - Planter Ball Black (⌀35 ↕34)
- Artikkelinumero
- 6CAPTB932
- Vähentää jätettä, 100 % kierrätettyä materiaalia
- Kestää pakkasta, ei vaivaa sesongin ulkopuolella
- Naarmuuntumaton ja kestävä – säilyttää ulkonäkönsä
- Soveltuu ulkokäyttöön ympäri vuoden
Varastossa
(6kpl)
10 työpäivän kuluessa
- %Osta 2 hintaan 53,20 € kappaleelta ja säästä 5%
Miksi valita Green4Everin tekokasvit?
- Laaja valikoima tekokasveja ja puita
- Vain korkealaatuisia ja aidon näköisiä tuotteita
- Näytetyt tuotteet ovat heti tilattavissa
- Rahat takaisin takuu
Lisätiedot
| Artikkelinumero | 6CAPTB932 |
|---|---|
| Kappaleita per lava | 54 |
| Paino | 2.090000 |
| Series | Capi Urban Smooth NL |
| Rakenne | Roughed |
| Kierrätysmateriaali | yes |
| Käsintehty | no |
| Halkaisija (cm) | 35 cm |
| Korkeus | 30-40cm |
| Halkaisija | Ø 30-40cm |
| Purnukan aukko | 30 cm |
| Sisältää pyörät | no |
| Kohtaa salaojareikä | no |
| Sisältää valaistuksen | no |
| Korotettu pohja | no |
| Naarmu- ja murtumiskestävä | yes |
| Sijainti | Indoor, Outdoor |
| Pakkasenkestävä | yes |
| Vedenkestävä | Joo |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Asiakaskysymykset
Ei kysymyksiä

