The information below is required for social login
Kirjaudu sisään
Luo uusi tili
Salasana unohtunut

Kauppa
Tekokukka Kimppu Ukrainan tueksi (60 cm)
- Artikkelinumero
- G4E_15990
Sininen ja keltainen kukkakimppu, joka ei koskaan kuole, toivoen välittävänsä sinulle positiivisuutta ja hyviä ajatuksia. Asetelman läpi loistaa Ukrainalaiset värit - ylimpänä heidän kansalliskukkansa auringonkukka sekä vaaleansininen hortensia.
Kaunis ikuisesti kestävä kukkakimppu, joka näyttää hyvältä kotona, toimistossa, ravintolassa tai hotellissa.
Halutessasi voit lisätä ostokseen myös maljakon. Tilaa tämä symbolinen keinotekoinen kimppu ja autetaan yhdessä.
Lahjoitamme 100 % ostoksestasi saaduista rahoista Ukrainan pakolaisten tukemiseen Virossa.
- Luotettava laatu: tätä tuotetta ei ole palauttanut yksikään asiakas
- Ei torjunta-aineita, turvallinen sisällä ja ystävällinen planeetalle
- Tukee vähäjätteistä elämäntapaa
- Tarvitsee vähäistä ylläpitoa verrattuna aitoihin kukkiin
- Uudelleenkäytettävä: täydellinen useisiin eri tapahtumiin tai sisustusmuutoksiin ajan myötä
- %Osta 2 hintaan 26,91 € kappaleelta ja säästä 5%
% Lisää ruukku ja saat -15%!
Lisää tilaukseesi koristeellinen ruukku ja saat siitä 15% alennustaMiksi valita Green4Everin tekokasvit?
- Laaja valikoima tekokasveja ja puita
- Vain korkealaatuisia ja aidon näköisiä tuotteita
- Näytetyt tuotteet ovat heti tilattavissa
- Rahat takaisin takuu
Lisätiedot
| Artikkelinumero | G4E_15990 |
|---|---|
| Paino | 0.000000 |
| Laji | Kukkakimppu |
| Riippuva/Pysty | Pysty |
| Väri | Sekalainen |
| Korkeus | 50 - 99 cm |
| Korkeus | 60 cm |
| Halkaisija | Ø 0-29cm |
| Läpimitta | 30 cm |
| Mukana tulevan ruukun tyyppi | Ei ruukkua |
| UV-suoja/Sopii ulkotiloihin | Ei |
| Palosuojattu | Ei |
FAQ (3)
Toimitamme tuotteita useimpiin Euroopan maihin. Huomioithan, että emme tällä hetkellä hyväksy tilauksia Maltalle, Iso-Britanniaan, Sveitsiin, Kyprokselle ja Norjaan, ellei asiakas ole valmis maksamaan koko toimituskulua. Jos haluat tehdä tilauksen johonkin...
Green4Everin tekokukat on valmistettu tarkkaan yksityiskohtia huomioiden, jotta ne näyttäisivät mahdollisimman luonnollisilta. Luonnolliset terälehtien muodot sekä aidon näköiset värit ja tekstuurit tekevät niistä kauniin, huoltovapaan koristeen ympäri...
Tekokukat ovat erinomainen valinta allergikoille, koska ne eivät tuota siitepölyä eivätkä voimakkaita tuoksuja. Siksi ne sopivat koteihin, toimistoihin, hotelleihin ja julkisiin tiloihin.

