The information below is required for social login
Kirjaudu sisään
Rekisteröityneet asiakkaat
Luo uusi tili
Salasana unohtunut

Kauppa
Bordo - Balloon Clay (⌀30 ↕30)
- Artikkelinumero
- 6DLBF7810
- Uniikki ilme, jokainen ruukku käsintehty
- Kestää pakkasta, ei vaivaa sesongin ulkopuolella
- Soveltuu ulkokäyttöön ympäri vuoden
Varastossa
(3kpl)
10 työpäivän kuluessa
- %Osta 2 hintaan 71,25 € kappaleelta ja säästä 5%
Miksi valita Green4Everin tekokasvit?
- Laaja valikoima tekokasveja ja puita
- Vain korkealaatuisia ja aidon näköisiä tuotteita
- Näytetyt tuotteet ovat heti tilattavissa
- Rahat takaisin takuu
Lisätiedot
| Artikkelinumero | 6DLBF7810 |
|---|---|
| Kappaleita per lava | 40 |
| Paino | 5.200000 |
| Series | Bordo |
| Rakenne | Ribbed |
| Kierrätysmateriaali | no |
| Käsintehty | yes |
| Halkaisija (cm) | 30 cm |
| Korkeus | 20-30cm |
| Halkaisija | Ø 20-30cm |
| Purnukan aukko | 22 cm |
| Sisältää pyörät | no |
| Kohtaa salaojareikä | yes |
| Sisältää valaistuksen | no |
| Korotettu pohja | no |
| Naarmu- ja murtumiskestävä | no |
| Sijainti | Indoor, Outdoor |
| Pakkasenkestävä | yes |
| Vedenkestävä | Ei |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Asiakaskysymykset
Ei kysymyksiä

