The information below is required for social login
Kirjaudu sisään
Rekisteröityneet asiakkaat
Luo uusi tili
Salasana unohtunut

Kauppa
Baq Tornado Couple Grey 46x39cm
- Artikkelinumero
- 6TORCY122
- Osta helpommin: ruukku ja kasvi samasta paikasta
- Säästä 15% kun ostat kasvin kanssa
- Kestävät materiaalit pitkäaikaiseen käyttöön
Varastossa
(25kpl)
10 työpäivän kuluessa
Miksi valita Green4Everin tekokasvit?
- Laaja valikoima tekokasveja ja puita
- Vain korkealaatuisia ja aidon näköisiä tuotteita
- Näytetyt tuotteet ovat heti tilattavissa
- Rahat takaisin takuu
Lisätiedot
| Artikkelinumero | 6TORCY122 |
|---|---|
| Ruukun väri | Harmaa |
| Ruukun muoto | Standardi |
| Korkeus (cm) | 39cm |
| Halkaisija (cm) | Ø 40-50cm |
| Korkeus | 30-59 cm |
| Halkaisija | Ø 30-59 cm |
| Sisältää sisävuoren | Ei |
| UV-suoja/Sopii ulkotiloihin | Ei |
FAQ (1)
Asiakaskysymykset
Toimitamme tuotteita useimpiin Euroopan maihin. Huomioithan, että emme tällä hetkellä hyväksy tilauksia Maltalle, Iso-Britanniaan, Sveitsiin, Kyprokselle ja Norjaan, ellei asiakas ole valmis maksamaan koko toimituskulua. Jos haluat tehdä tilauksen johonkin...

