The information below is required for social login
Kirjaudu sisään
Rekisteröityneet asiakkaat
Luo uusi tili
Salasana unohtunut

Kauppa
Baq Dune Cilinder Beige 38x37cm
- Artikkelinumero
- 6DUNBE62B
- Uniikki ilme, jokainen ruukku käsintehty
- Osta helpommin: ruukku ja kasvi samasta paikasta
- Säästä 15% kun ostat kasvin kanssa
- Kestävät materiaalit pitkäaikaiseen käyttöön
- Soveltuu ulkokäyttöön ympäri vuoden
Varastossa
(47kpl)
10 työpäivän kuluessa
- %Osta 2 hintaan 59,85 € kappaleelta ja säästä 5%
Miksi valita Green4Everin tekokasvit?
- Laaja valikoima tekokasveja ja puita
- Vain korkealaatuisia ja aidon näköisiä tuotteita
- Näytetyt tuotteet ovat heti tilattavissa
- Rahat takaisin takuu
Lisätiedot
| Artikkelinumero | 6DUNBE62B |
|---|---|
| Kappaleita per lava | 30 |
| Paino | 6.500000 |
| Series | Baq Dune |
| Ruukun väri | Beige |
| Rakenne | Ribbed |
| Ruukun muoto | Standardi |
| Kierrätysmateriaali | no |
| Käsintehty | yes |
| Korkeus (cm) | 37 cm |
| Halkaisija (cm) | Ø 30-40cm |
| Korkeus | 30-59 cm |
| Halkaisija | Ø 30-59 cm |
| Sisältää sisävuoren | Ei |
| Purnukan aukko | 32 cm |
| Sisältää pyörät | no |
| Kohtaa salaojareikä | yes |
| Sisältää valaistuksen | no |
| Korotettu pohja | no |
| Naarmu- ja murtumiskestävä | no |
| Sijainti | Indoor, Outdoor |
| Pakkasenkestävä | no |
| Vedenkestävä | Ei |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ (1)
Asiakaskysymykset
Toimitamme tuotteita useimpiin Euroopan maihin. Huomioithan, että emme tällä hetkellä hyväksy tilauksia Maltalle, Iso-Britanniaan, Sveitsiin, Kyprokselle ja Norjaan, ellei asiakas ole valmis maksamaan koko toimituskulua. Jos haluat tehdä tilauksen johonkin...

