The information below is required for social login
Logi Sisse
Registreerunud kliendid
Create New Account
Unustasid salasõna

Pood
Drypot Rattan - Round grey (⌀27 ↕20)
- Tootekood
- 6MND01253
- Ainulaadne välimus, loodud käsitööna
Laos
(16tk)
10 tööpäeva jooksul
- %Buy 2 for 16,46 € each and save 5%
Miks valida Green4Everi kunsttaimed?
- Lai valik kunsttaimi ja -puid
- Ainult kvaliteetsed ja elutruud tooted
- Veebis nähtav kaup on kohe laos olemas
- Raha-tagasi garantii
Lisainfo
| Tootekood | 6MND01253 |
|---|---|
| Kaubaaluse kogus | 144 |
| Kaal (kg) | 1.330000 |
| Series | Drypot Rattan |
| Struktuur | Braided |
| Taaskasutatud materjal | no |
| Käsitöö | yes |
| Diameeter (cm) | 27 cm |
| Kõrgus | 10-20cm |
| Diameeter | Ø 20-30cm |
| Poti ava | 19 cm |
| Kaasas rattad | no |
| Drenaažiavaiga | no |
| Koos valgustusega | no |
| Tõstetud alus | no |
| Vastupidav kriimustustele ja purunemisele | no |
| Asukoht | Tuppa ja õue |
| Külmakindel | no |
| Veekindel | Jah |
Küsimused
Küsimused klientidelt
Pole ühtki küsimust

