The information below is required for social login
Logi Sisse
Registreerunud kliendid
Create New Account
Unustasid salasõna

Pood
Ceramic - Inez XS Vanilla White (⌀11 ↕10)
- Tootekood
- 6PPNCIXS1
Laost otsas
- %Buy 2 for 8,98 € each and save 5%
Miks valida Green4Everi kunsttaimed?
- Lai valik kunsttaimi ja -puid
- Ainult kvaliteetsed ja elutruud tooted
- Veebis nähtav kaup on kohe laos olemas
- Raha-tagasi garantii
Lisainfo
| Tootekood | 6PPNCIXS1 |
|---|---|
| Kaubaaluse kogus | 1080 |
| Kaal (kg) | 0.350000 |
| Series | Ceramic |
| Struktuur | Smooth |
| Taaskasutatud materjal | no |
| Käsitöö | no |
| Diameeter (cm) | 11 cm |
| Kõrgus | 0-10cm |
| Diameeter | Ø 0-20cm |
| Poti ava | 9 cm |
| Kaasas rattad | no |
| Drenaažiavaiga | no |
| Koos valgustusega | no |
| Tõstetud alus | no |
| Vastupidav kriimustustele ja purunemisele | no |
| Asukoht | Tuppa |
| Külmakindel | no |
| Veekindel | Jah |
| Documentation 1 | View catalogue |
Küsimused
Küsimused klientidelt
Pole ühtki küsimust

