The information below is required for social login
Logi Sisse
Registreerunud kliendid
Create New Account
Unustasid salasõna

Pood
Capi Urban Smooth NL - Pot Square Black ( ↔40 ↖40 ↕40)
- Tootekood
- 6CAPTB903
- Vähem jäätmeid - pott on 100% taaskasutatud materjalidest
- Jäitekindel - peab vastu ka krõbeda külmaga
- Kriimustus- ja purunemiskindel
Laos
(2tk)
10 tööpäeva jooksul
- %Buy 2 for 82,65 € each and save 5%
Miks valida Green4Everi kunsttaimed?
- Lai valik kunsttaimi ja -puid
- Ainult kvaliteetsed ja elutruud tooted
- Veebis nähtav kaup on kohe laos olemas
- Raha-tagasi garantii
Lisainfo
| Tootekood | 6CAPTB903 |
|---|---|
| Kaubaaluse kogus | 30 |
| Kaal (kg) | 5.380000 |
| Series | Capi Urban Smooth NL |
| Struktuur | Roughed |
| Taaskasutatud materjal | yes |
| Käsitöö | no |
| Kõrgus | 30-40cm |
| Diameeter | Ø 30-40cm |
| Poti ava | 33 cm |
| Kaasas rattad | no |
| Drenaažiavaiga | no |
| Koos valgustusega | no |
| Tõstetud alus | no |
| Vastupidav kriimustustele ja purunemisele | yes |
| Asukoht | Tuppa ja õue |
| Külmakindel | yes |
| Veekindel | Jah |
| Documentation 1 | View catalogue |
Küsimused
Küsimused klientidelt
Pole ühtki küsimust

