The information below is required for social login
Inloggen
Geregistreerde klanten
Creëer een nieuw account
Wachtwoord vergeten

Winkel
Terreno - Low Balloon Clay (⌀26 ↕13)
- Artikelnummer
- 6DLIT8839
- Unieke uitstraling, elke pot is handgemaakt
- Vorstbestendig, geen gedoe buiten het seizoen
- Beh behoudt uitstraling, kras- en breukbestendig
- Geschikt voor buitengebruik, het hele jaar door
Op voorraad
(1st)
binnen 5 - 8 werkdagen
- %Koop 2 voor € 30,40 per stuk en bespaar 5%
Waarom kiezen voor kunstplanten van Green4Ever?
- Grote selectie kunstplanten en kunstbomen
- Alleen hoogwaardige, levensechte producten
- Alle getoonde artikelen direct bestelbaar
- Geld terug garantie
Meer informatie
| Artikelnummer | 6DLIT8839 |
|---|---|
| Aantal per pallet | 204 |
| Gewicht | 2.000000 |
| Series | Terreno |
| Structuur | Roughed |
| Gerecycled materiaal | no |
| Handgemaakt | yes |
| Diameter (cm) | 26 cm |
| Hoogte | 10-20cm |
| Diameter | Ø 20-30cm |
| Potopening | 21.5 cm |
| Inclusief wielen | no |
| Met drainagegat | yes |
| Met verlichting | no |
| Verhoogde basis | no |
| Bestand tegen krassen en breken | yes |
| Locatie | Indoor, Outdoor |
| Frostbestendig | yes |
| Waterdicht | Nee |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Vragen van klanten
Geen vragen

