The information below is required for social login
Inloggen
Geregistreerde klanten
Creëer een nieuw account
Wachtwoord vergeten

Winkel
Sanna - Pot Savana (⌀33 ↕30)
- Artikelnummer
- 6PTR71355
- Unieke uitstraling, elke pot is handgemaakt
Niet op voorraad
- %Koop 2 voor € 39,90 per stuk en bespaar 5%
Waarom kiezen voor kunstplanten van Green4Ever?
- Grote selectie kunstplanten en kunstbomen
- Alleen hoogwaardige, levensechte producten
- Alle getoonde artikelen direct bestelbaar
- Geld terug garantie
Meer informatie
| Artikelnummer | 6PTR71355 |
|---|---|
| Aantal per pallet | 42 |
| Gewicht | 8.900000 |
| Series | Sanna |
| Structuur | Ribbed |
| Gerecycled materiaal | no |
| Handgemaakt | yes |
| Diameter (cm) | 33 cm |
| Hoogte | 20-30cm |
| Diameter | Ø 30-40cm |
| Potopening | 31 cm |
| Inclusief wielen | no |
| Met drainagegat | no |
| Met verlichting | no |
| Verhoogde basis | no |
| Bestand tegen krassen en breken | no |
| Locatie | Indoor |
| Frostbestendig | no |
| Waterdicht | Nee |
| Documentation 1 | View catalogue |
| Documentation 2 | View catalogue |
FAQ
Vragen van klanten
Geen vragen

