The information below is required for social login
Inloggen
Geregistreerde klanten
Creëer een nieuw account
Wachtwoord vergeten

Winkel
Natural - Fleur S Grey ( ↔15 ↖15 ↕15)
- Artikelnummer
- 6FSTSFG03
- Unieke uitstraling, elke pot is handgemaakt
- Vorstbestendig, geen gedoe buiten het seizoen
- Geschikt voor buitengebruik, het hele jaar door
Op voorraad
(5st)
binnen 5 - 8 werkdagen
- %Koop 2 voor € 21,95 per stuk en bespaar 5%
Waarom kiezen voor kunstplanten van Green4Ever?
- Grote selectie kunstplanten en kunstbomen
- Alleen hoogwaardige, levensechte producten
- Alle getoonde artikelen direct bestelbaar
- Geld terug garantie
Meer informatie
| Artikelnummer | 6FSTSFG03 |
|---|---|
| Aantal per pallet | 324 |
| Gewicht | 1.600000 |
| Series | Natural |
| Structuur | Smooth |
| Gerecycled materiaal | no |
| Handgemaakt | yes |
| Hoogte | 10-20cm |
| Diameter | Ø 0-20cm |
| Potopening | 13.5 cm |
| Inclusief wielen | no |
| Met drainagegat | no |
| Met verlichting | no |
| Verhoogde basis | no |
| Bestand tegen krassen en breken | no |
| Locatie | Indoor, Outdoor |
| Frostbestendig | yes |
| Waterdicht | Ja |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Vragen van klanten
Geen vragen

