The information below is required for social login
Inloggen
Geregistreerde klanten
Creëer een nieuw account
Wachtwoord vergeten

Low
stock
stock
Winkel
London Plus - Structure (⌀50 ↕125)
- Artikelnummer
- 6PFC06610
- Vermindert afval, gemaakt van 100 % gerecycled materiaal
- Slimmer shoppen: pot en plant op één plek
- Bespaar 15% bij aankoop met een plant
- Duurzame materialen voor langdurig gebruik
- Vorstbestendig, geen gedoe buiten het seizoen
Niet op voorraad
- %Koop 2 voor € 1.300,55 per stuk en bespaar 5%
Waarom kiezen voor kunstplanten van Green4Ever?
- Grote selectie kunstplanten en kunstbomen
- Alleen hoogwaardige, levensechte producten
- Alle getoonde artikelen direct bestelbaar
- Geld terug garantie
Meer informatie
| Artikelnummer | 6PFC06610 |
|---|---|
| Aantal per pallet | 8 |
| Gewicht | 27.000000 |
| Series | London Plus |
| Levertijd | Binnen 5 - 8 werkdagen |
| Structuur | Roughed |
| Gerecycled materiaal | yes |
| Handgemaakt | no |
| Diameter (cm) | 50 cm |
| Hoogte | 90-200 cm |
| Diameter | Ø 30-59 cm |
| Potopening | 32 cm |
| Inclusief wielen | no |
| Met drainagegat | no |
| Met verlichting | no |
| Verhoogde basis | yes |
| Bestand tegen krassen en breken | no |
| Locatie | Indoor, Outdoor |
| Frostbestendig | yes |
| Waterdicht | Ja |
FAQ (1)
Vragen van klanten
Wij leveren in de meeste Europese landen. Houd er rekening mee dat wij momenteel geen bestellingen accepteren naar Malta, het Verenigd Koninkrijk, Zwitserland, Cyprus en Noorwegen, tenzij de klant bereid is alle verzendkosten te betalen. Als u een bestelling...
