The information below is required for social login
Inloggen
Geregistreerde klanten
Creëer een nieuw account
Wachtwoord vergeten

Winkel
Greenville - Trough Long Leaf Green ( ↔68 ↖19 ↕18)
- Artikelnummer
- 6ELHGR702
- Vermindert afval, gemaakt van 100 % gerecycled materiaal
- Vorstbestendig, geen gedoe buiten het seizoen
Niet op voorraad
- %Koop 2 voor € 47,38 per stuk en bespaar 5%
Waarom kiezen voor kunstplanten van Green4Ever?
- Grote selectie kunstplanten en kunstbomen
- Alleen hoogwaardige, levensechte producten
- Alle getoonde artikelen direct bestelbaar
- Geld terug garantie
Meer informatie
| Artikelnummer | 6ELHGR702 |
|---|---|
| Aantal per pallet | 144 |
| Gewicht | 0.840000 |
| Series | Greenville |
| Structuur | Smooth |
| Gerecycled materiaal | yes |
| Handgemaakt | no |
| Hoogte | 10-20cm |
| Diameter | Ø 60-75cm |
| Potopening | 19 cm |
| Inclusief wielen | no |
| Met drainagegat | no |
| Met verlichting | no |
| Verhoogde basis | no |
| Bestand tegen krassen en breken | no |
| Locatie | Outdoor |
| Frostbestendig | yes |
| Waterdicht | Ja |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Vragen van klanten
Geen vragen

