The information below is required for social login
Inloggen
Geregistreerde klanten
Creëer een nieuw account
Wachtwoord vergeten

Winkel
Bordo - Balloon Sand (⌀55 ↕55)
- Artikelnummer
- 6DLBF7712
- Unieke uitstraling, elke pot is handgemaakt
- Vorstbestendig, geen gedoe buiten het seizoen
- Geschikt voor buitengebruik, het hele jaar door
Op voorraad
(51st)
binnen 5 - 8 werkdagen
- %Koop 2 voor € 266,00 per stuk en bespaar 5%
Waarom kiezen voor kunstplanten van Green4Ever?
- Grote selectie kunstplanten en kunstbomen
- Alleen hoogwaardige, levensechte producten
- Alle getoonde artikelen direct bestelbaar
- Geld terug garantie
Meer informatie
| Artikelnummer | 6DLBF7712 |
|---|---|
| Aantal per pallet | 12 |
| Gewicht | 5.300000 |
| Series | Bordo |
| Structuur | Ribbed |
| Gerecycled materiaal | no |
| Handgemaakt | yes |
| Diameter (cm) | 55 cm |
| Hoogte | 50-60cm |
| Diameter | Ø 50-60cm |
| Potopening | 42.5 cm |
| Inclusief wielen | no |
| Met drainagegat | yes |
| Met verlichting | no |
| Verhoogde basis | no |
| Bestand tegen krassen en breken | no |
| Locatie | Indoor, Outdoor |
| Frostbestendig | yes |
| Waterdicht | Nee |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Vragen van klanten
Geen vragen

