The information below is required for social login
Inloggen
Geregistreerde klanten
Creëer een nieuw account
Wachtwoord vergeten

Winkel
Bordo - Balloon Clay (⌀70 ↕70)
- Artikelnummer
- 6DLBF7821
- Unieke uitstraling, elke pot is handgemaakt
- Vorstbestendig, geen gedoe buiten het seizoen
- Geschikt voor buitengebruik, het hele jaar door
Niet op voorraad
- %Koop 2 voor € 467,40 per stuk en bespaar 5%
Waarom kiezen voor kunstplanten van Green4Ever?
- Grote selectie kunstplanten en kunstbomen
- Alleen hoogwaardige, levensechte producten
- Alle getoonde artikelen direct bestelbaar
- Geld terug garantie
Meer informatie
| Artikelnummer | 6DLBF7821 |
|---|---|
| Aantal per pallet | 2 |
| Gewicht | 3.200000 |
| Series | Bordo |
| Structuur | Ribbed |
| Gerecycled materiaal | no |
| Handgemaakt | yes |
| Diameter (cm) | 70 cm |
| Hoogte | 60-70cm |
| Diameter | Ø 60-75cm |
| Potopening | 56 cm |
| Inclusief wielen | no |
| Met drainagegat | yes |
| Met verlichting | no |
| Verhoogde basis | no |
| Bestand tegen krassen en breken | no |
| Locatie | Indoor, Outdoor |
| Frostbestendig | yes |
| Waterdicht | Nee |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Vragen van klanten
Geen vragen

