The information below is required for social login
Inloggen
Geregistreerde klanten
Creëer een nieuw account
Wachtwoord vergeten

Winkel
Baq Gradient - Hanging Basket Matt Coffee (⌀21 ↕21)
- Artikelnummer
- 6GRDH21CB
- Unieke uitstraling, elke pot is handgemaakt
Niet op voorraad
- %Koop 2 voor € 48,45 per stuk en bespaar 5%
Waarom kiezen voor kunstplanten van Green4Ever?
- Grote selectie kunstplanten en kunstbomen
- Alleen hoogwaardige, levensechte producten
- Alle getoonde artikelen direct bestelbaar
- Geld terug garantie
Meer informatie
| Artikelnummer | 6GRDH21CB |
|---|---|
| Aantal per pallet | 80 |
| Gewicht | 1.100000 |
| Series | Baq Gradient |
| Structuur | Smooth |
| Gerecycled materiaal | no |
| Handgemaakt | yes |
| Diameter (cm) | 21 cm |
| Hoogte | 20-30cm |
| Diameter | Ø 20-30cm |
| Potopening | 19 cm |
| Inclusief wielen | no |
| Met drainagegat | no |
| Met verlichting | no |
| Verhoogde basis | no |
| Bestand tegen krassen en breken | no |
| Locatie | Indoor |
| Frostbestendig | no |
| Waterdicht | Nee |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Vragen van klanten
Geen vragen

