The information below is required for social login
Inloggen
Geregistreerde klanten
Creëer een nieuw account
Wachtwoord vergeten

Winkel
Baq Dune Partner Beige 48x75cm
- Artikelnummer
- 6DUNBE21C
- Slimmer shoppen: pot en plant op één plek
- Bespaar 15% bij aankoop met een plant
- Duurzame materialen voor langdurig gebruik
- Unieke uitstraling, elke pot is handgemaakt
- Geschikt voor buitengebruik, het hele jaar door
Niet op voorraad
- %Koop 2 voor € 342,00 per stuk en bespaar 5%
Waarom kiezen voor kunstplanten van Green4Ever?
- Grote selectie kunstplanten en kunstbomen
- Alleen hoogwaardige, levensechte producten
- Alle getoonde artikelen direct bestelbaar
- Geld terug garantie
Meer informatie
| Artikelnummer | 6DUNBE21C |
|---|---|
| Aantal per pallet | 8 |
| Gewicht | 6.500000 |
| Series | Baq Dune |
| Potkleur | Beige |
| Structuur | Ribbed |
| Potvorm | Ovaal |
| Gerecycled materiaal | no |
| Handgemaakt | yes |
| Hoogte (cm) | 75 cm |
| Diameter (cm) | Ø 40-50cm |
| Hoogte | 60-89 cm |
| Diameter | Ø 30-59 cm |
| Inclusief binnenvoering | Nee |
| Potopening | 37 cm |
| Inclusief wielen | no |
| Met drainagegat | yes |
| Met verlichting | no |
| Verhoogde basis | no |
| Bestand tegen krassen en breken | no |
| Locatie | Indoor, Outdoor |
| Frostbestendig | no |
| Waterdicht | Nee |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ (1)
Vragen van klanten
Wij leveren in de meeste Europese landen. Houd er rekening mee dat wij momenteel geen bestellingen accepteren naar Malta, het Verenigd Koninkrijk, Zwitserland, Cyprus en Noorwegen, tenzij de klant bereid is alle verzendkosten te betalen. Als u een bestelling...

