The information below is required for social login
Se connecter
Clients enregistrés
Créer un nouveau compte
Mot de passe oublié

Boutique
Baq Metallic Silver leaf - Globe Elevated Matt Silver Blue (with liner + foot) (⌀34 ↕31)
- Numéro d'article
- 6MTLC34SB
The Metallic collection has an elegant and refined look. These handmade planters are completely covered with silver leaf and finished with a layer of lacquer. Each model comes with a matching waterproof liner, or is completely waterproof itself.
This silver blue planter comes in a globe shape and is elevated from the ground which minimizes exposure to dirt from the ground. It is elegantly finished with a glossy look and its colour brings life to dull interiors. To add to its functionality, it is fitted with a waterproof liner.
- Style unique, chaque pot est fait main
En stock
(3pcs)
sous 5 à 8 jours ouvrés
- %Achetez 2 pour 159,60 € chacun et économisez 5%
Pourquoi choisir les plantes artificielles Green4Ever
- Large sélection de plantes et arbres artificiels
- Produits réalistes et de haute qualité uniquement
- Articles présentés disponibles à la commande immédiate
- Garantie de remboursement
Plus d’informations
| Numéro d'article | 6MTLC34SB |
|---|---|
| Qté par palette | 24 |
| Poids | 3.500000 |
| Series | Baq Metallic Silver leaf |
| Structure | Smooth |
| Forme du pot | Sur pieds |
| Matériau recyclé | no |
| Fait main | yes |
| Hauteur (cm) | 31 |
| Diamètre (cm) | 34 cm |
| Hauteur | 30-40cm |
| Diamètre | Ø 30-40cm |
| Ouverture du pot | 24 cm |
| Comprenant des roues | no |
| Avec trou de drainage | no |
| Avec éclairage | no |
| Base surélevée | no |
| Résistant aux rayures et aux cassures | no |
| Emplacement | Indoor |
| Résistant au gel | no |
| Imperméable | Oui |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Questions des clients
Pas de questions

