The information below is required for social login
Logi Sisse
Registreerunud kliendid
Create New Account
Unustasid salasõna

Pood
Baq Raindrop - Cylinder Anthracite (⌀48 ↕52)
- Tootekood
- 6RDPAT518
- Ainulaadne välimus, loodud käsitööna
- Jäitekindel - peab vastu ka krõbeda külmaga
Laos
(40tk)
10 tööpäeva jooksul
- %Buy 2 for 180,50 € each and save 5%
Miks valida Green4Everi kunsttaimed?
- Lai valik kunsttaimi ja -puid
- Ainult kvaliteetsed ja elutruud tooted
- Veebis nähtav kaup on kohe laos olemas
- Raha-tagasi garantii
Lisainfo
| Tootekood | 6RDPAT518 |
|---|---|
| Kaubaaluse kogus | 12 |
| Kaal (kg) | 5.000000 |
| Series | Baq Raindrop |
| Struktuur | Concrete |
| Taaskasutatud materjal | no |
| Käsitöö | yes |
| Diameeter (cm) | 48 cm |
| Kõrgus | 50-60cm |
| Diameeter | Ø 40-50cm |
| Poti ava | 38 cm |
| Kaasas rattad | no |
| Drenaažiavaiga | yes |
| Koos valgustusega | no |
| Tõstetud alus | no |
| Vastupidav kriimustustele ja purunemisele | no |
| Asukoht | Tuppa ja õue |
| Külmakindel | yes |
| Veekindel | Ei |
| Documentation 1 | View catalogue |
Küsimused
Küsimused klientidelt
Pole ühtki küsimust

