The information below is required for social login
Logi Sisse
Registreerunud kliendid
Create New Account
Unustasid salasõna

Pood
Baq Raindrop - Cylinder Anthracite (⌀34 ↕32)
- Tootekood
- 6RDPAT133
Raindrop kollektsiooni nimi tuleneb dekoratiivpottide omapärasest tekstuurist - tundub, justkui oleks need äsja vihmasaju kätte jäänud. Tooted on valmistatud vastupidavast fiberclay'st ning need on oma kaalult kerged. Kui soovid potti kasutada õues, soovitame põhja drenaažiava puurida. Sel silinderja kujuga potil on lame ja lai põhi, mis hoiab erineva suurusega taimed turvaliselt oma kohal. Poti värvitoon paistab silma ent sulandub vaevata ka pea igasuguse stiiliga sisekujundusse. Tootel on põnev lõppviimistlus.
- Ainulaadne välimus, loodud käsitööna
- Jäitekindel - peab vastu ka krõbeda külmaga
Laos
(27tk)
10 tööpäeva jooksul
- %Buy 2 for 57,95 € each and save 5%
Miks valida Green4Everi kunsttaimed?
- Lai valik kunsttaimi ja -puid
- Ainult kvaliteetsed ja elutruud tooted
- Veebis nähtav kaup on kohe laos olemas
- Raha-tagasi garantii
Lisainfo
| Tootekood | 6RDPAT133 |
|---|---|
| Kaubaaluse kogus | 30 |
| Kaal (kg) | 8.000000 |
| Series | Baq Raindrop |
| Struktuur | Concrete |
| Poti kuju | Standardne |
| Taaskasutatud materjal | no |
| Käsitöö | yes |
| Kõrgus (cm) | 32 |
| Diameeter (cm) | 34 cm |
| Kõrgus | 30-40cm |
| Diameeter | Ø 30-40cm |
| Poti ava | 29 cm |
| Kaasas rattad | no |
| Drenaažiavaiga | yes |
| Koos valgustusega | no |
| Tõstetud alus | no |
| Vastupidav kriimustustele ja purunemisele | no |
| Asukoht | Tuppa ja õue |
| Külmakindel | yes |
| Veekindel | Ei |
| Documentation 1 | View catalogue |
Küsimused
Küsimused klientidelt
Pole ühtki küsimust

