The information below is required for social login
Logi Sisse
Registreerunud kliendid
Create New Account
Unustasid salasõna

Pood
Baq Opus Raw Couple Goud 65x53cm
- Tootekood
- 6OPSC65RG
- Osta targalt: pott ja taim samast kohast
- Säästad potilt -15%, kui tellid ka taime
- Vastupidav materjal tagab pikaajalise kasutuse
Laos
(8tk)
10 tööpäeva jooksul
- %Buy 2 for 361,95 € each and save 5%
Miks valida Green4Everi kunsttaimed?
- Lai valik kunsttaimi ja -puid
- Ainult kvaliteetsed ja elutruud tooted
- Veebis nähtav kaup on kohe laos olemas
- Raha-tagasi garantii
Lisainfo
| Tootekood | 6OPSC65RG |
|---|---|
| Kaubaaluse kogus | 6 |
| Kaal (kg) | 12.000000 |
| Series | Baq Opus Raw |
| Poti värv | Gold |
| Poti kuju | Standardne |
| Kõrgus (cm) | 53 cm |
| Diameeter (cm) | Ø 60-75cm |
| Kõrgus | 30-59 cm |
| Diameeter | Ø 60-89 cm |
| Koos sisemise potiga | Ei |
| Poti ava | 41 cm |
| Kaasas rattad | no |
| Drenaažiavaiga | no |
| Koos valgustusega | no |
| Tõstetud alus | no |
| Vastupidav kriimustustele ja purunemisele | no |
| Asukoht | Tuppa |
| Külmakindel | no |
| Veekindel | Ei |
| UV-kaitse/Sobib õue | Ei |
| Documentation 1 | View catalogue |
Küsimused
Küsimused klientidelt
Toimetame kaupa enamikesse Euroopa riikidesse. Palun arvestage, et Maltale, Ühendkuningriiki, Šveitsi, Küprosele ja Norrasse saadetud tellimused võetakse vastu ainult juhul, kui klient on nõus tasuma kogu postikulu. Kui soovite esitada tellimuse mõnest...

