The information below is required for social login
Logi Sisse
Registreerunud kliendid
Create New Account
Unustasid salasõna

Pood
Baq Lava - Cube Relic Black (glazed inside) ( ↔16 ↖16 ↕16)
- Tootekood
- 6LAVS160Z
Keraamilisel Lava kollektsioonil on iseloomulik pind, mis on loodud kasutades kindlat tehnikat. Iga toode Lava seerias on ainulaadne.See pott on kuubiku kujuga, veekindel ning mõeldud kasutamiseks siseruumis. Poti põhi on kriimustuskindlast materjalist ning pruunikas must värvitoon lubab seda sobitada erineva stiiliga ruumidesse.Mõõdud:🌿 Diameeter: ⌀16 cm 🌿 Kõrgus ↕16 cm
- Ainulaadne välimus, loodud käsitööna
Laos
(100tk)
10 tööpäeva jooksul
- %Buy 2 for 25,94 € each and save 5%
Miks valida Green4Everi kunsttaimed?
- Lai valik kunsttaimi ja -puid
- Ainult kvaliteetsed ja elutruud tooted
- Veebis nähtav kaup on kohe laos olemas
- Raha-tagasi garantii
Lisainfo
| Tootekood | 6LAVS160Z |
|---|---|
| Kaubaaluse kogus | 680 |
| Kaal (kg) | 4.200000 |
| Series | Baq Lava |
| Struktuur | Roughed |
| Poti kuju | Kandiline |
| Taaskasutatud materjal | no |
| Käsitöö | yes |
| Pikkus (cm) | 16 |
| Laius (cm) | 16 |
| Kõrgus (cm) | 16 |
| Kõrgus | 10-20cm |
| Diameeter | Ø 0-20cm |
| Poti ava | 12 cm |
| Kaasas rattad | no |
| Drenaažiavaiga | no |
| Koos valgustusega | no |
| Tõstetud alus | no |
| Vastupidav kriimustustele ja purunemisele | no |
| Asukoht | Tuppa |
| Külmakindel | no |
| Veekindel | Jah |
| Documentation 1 | View catalogue |
Küsimused
Küsimused klientidelt
Pole ühtki küsimust

