The information below is required for social login
Logi Sisse
Registreerunud kliendid
Create New Account
Unustasid salasõna

Pood
Artstone - Bola Pot Grey (⌀55 ↕45)
- Tootekood
- 6ARTBOG45
- Vähem jäätmeid - pott on 100% taaskasutatud materjalidest
- Jäitekindel - peab vastu ka krõbeda külmaga
Laos
(5tk)
10 tööpäeva jooksul
- %Buy 2 for 125,40 € each and save 5%
Miks valida Green4Everi kunsttaimed?
- Lai valik kunsttaimi ja -puid
- Ainult kvaliteetsed ja elutruud tooted
- Veebis nähtav kaup on kohe laos olemas
- Raha-tagasi garantii
Lisainfo
| Tootekood | 6ARTBOG45 |
|---|---|
| Kaubaaluse kogus | 36 |
| Kaal (kg) | 0.260000 |
| Series | Artstone |
| Struktuur | Smooth |
| Taaskasutatud materjal | yes |
| Käsitöö | no |
| Diameeter (cm) | 55 cm |
| Kõrgus | 40-50cm |
| Diameeter | Ø 50-60cm |
| Poti ava | 52 cm |
| Kaasas rattad | no |
| Drenaažiavaiga | yes |
| Koos valgustusega | no |
| Tõstetud alus | no |
| Vastupidav kriimustustele ja purunemisele | no |
| Asukoht | Tuppa ja õue |
| Külmakindel | yes |
| Veekindel | Ei |
| Documentation 1 | View catalogue |
Küsimused
Küsimused klientidelt
Pole ühtki küsimust

