The information below is required for social login
Logi Sisse
Registreerunud kliendid
Create New Account
Unustasid salasõna

Pood
Artstone - Bola Pot Grey (⌀23 ↕20)
- Tootekood
- 6ARTBOG20
- Vähem jäätmeid - pott on 100% taaskasutatud materjalidest
- Jäitekindel - peab vastu ka krõbeda külmaga
Laos
(10tk)
10 tööpäeva jooksul
- %Buy 2 for 10,57 € each and save 5%
Miks valida Green4Everi kunsttaimed?
- Lai valik kunsttaimi ja -puid
- Ainult kvaliteetsed ja elutruud tooted
- Veebis nähtav kaup on kohe laos olemas
- Raha-tagasi garantii
Lisainfo
| Tootekood | 6ARTBOG20 |
|---|---|
| Kaubaaluse kogus | 420 |
| Kaal (kg) | 1.330000 |
| Series | Artstone |
| Struktuur | Smooth |
| Taaskasutatud materjal | yes |
| Käsitöö | no |
| Diameeter (cm) | 23 cm |
| Kõrgus | 10-20cm |
| Diameeter | Ø 20-30cm |
| Poti ava | 22 cm |
| Kaasas rattad | no |
| Drenaažiavaiga | yes |
| Koos valgustusega | no |
| Tõstetud alus | no |
| Vastupidav kriimustustele ja purunemisele | no |
| Asukoht | Tuppa ja õue |
| Külmakindel | yes |
| Veekindel | Ei |
| Documentation 1 | View catalogue |
Küsimused
Küsimused klientidelt
Pole ühtki küsimust

